PlayStation Plus z wrześniową ofertą. Od dziś zagramy w trzy kolejne tytuły

Kilka dni temu poznaliśmy tytuły, które pojawią się w najbliższej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Już od dziś możemy je przypisać do swojego konta. Będą to Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 oraz Predator: Hunting Grounds.

7 września 2021
Na skróty
  • Sony kilka dni temu oficjalnie zaprezentował tytuły, które pojawią się we wrześniowym abonamencie PS Plus. Dziś są już dostępne.
  • Do usługi trafiły: Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 oraz Predator: Hunting Grounds.
  • Gry można przypisywać do konta do przyszłego miesiąca.

Sony kilka dni temu podał listę tytułów, które będą dostępne w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Dziś są one już dostępne do pobrania. Trzeba przyznać, że tym razem dostaliśmy naprawdę świetne produkcje. Wszystkie powyższe tytuły są już dostępne za darmo, możemy je przypisywać do swojego konta do przyszłego miesiąca. Lista gier, którą udostępniono, prezentuje się następująco:

  • Overcooked! All You Can Eat (PlayStation 5)
  • Hitman 2 (PlayStation 4)
  • Predator: Hunting Grounds (PlayStation 4)

PlayStation Plus – co jeszcze oferuje?

PlayStation Plus jest potrzebne, by uzyskać dostęp do trybów online dla wielu graczy na konsolach PS. Dodatkowo członkostwo PlayStation Plus obejmuje comiesięczne gry do pobrania za darmo, wyjątkowe rabaty w PlayStation Store oraz 100 GB na dysku internetowym na zapisane dane gier.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!