Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

CMON otwiera przedsprzedaż dodatku Monty Python do gry Zombicide 2ed.

7 lipca 2023,
14:08
Łukasz Małek
Zombiecide Cyrk Monty'ego Pythona

Latający Cyrk Monty’ego Pythona to telewizyjny show angielskiej trupy komediowej. Ich poczucie humoru przyciągnęło uwagę wielu widzów. Najwyraźniej zaliczyć można do nich również przedstawicieli firmy CMON. Zaledwie kilka dni na oficjalnej stronie twórców serii Zombiecide ruszyła przedsprzedaż ekskluzywnego pakietu postaci do tejże gry.

Monty Python Character Pack to ekskluzywny pakiet do drugiej edycji Zombiecide, który wprowadzi komiczny charakter do popularnej i lubianej planszówki. Zestaw uwiecznia kilka najzabawniejszych skeczów, które kiedykolwiek miały szansę gościć w telewizyjnych odbiornikach.

Ten ekskluzywny pakiet postaci wprowadza nowych ocalałych, oraz nie do końca martwych zombiaków. Ponadto do dyspozycji graczy oddany zostaje nowy arsenał. Ocalałych czeka również wyzwanie w nowej misji.

Gumby jako ekskluzywny dodatek w przedpsrzedaży

Producent Zombiecide poinformował, że do każdego zamówienia w przedsprzedaży zostanie dołączony również pakiet Gumbys. Postaci, której motyw często pojawia się w telewizyjnym show. Według załączonych informacji, Gumbys w naszej grze możemy używać w sposób dowolny. To od nas zależy, czy pojawią się oni jako abominacja, kompani czy nawet ocaleńcy.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze