fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Na Kickstarterze ruszyła kampania gry planszowej Dungeon Cart, minimalny próg osiągnięty

22 sierpnia 2023,
21:07
Łukasz Małek
Dungeon Cart

To się nazywa ruszyć. Nie minęło długo czasu a Brotherwise Games poinformowało, że gra Dungeon Cart, która zadebiutowała dziś na platformie Kickstarter, ufundowała się. Tego typu wynik świetnie oddaje ducha wyścigów.

Dungeon Cart to gra osadzona w uniwersum Boss Monster (w Polsce wydane przez wydawnictwo Muduko). Tytuł pozwoli ścigać się po zwycięstwo w zupełnie nowy, niszowy sposób. W końcu wyścigi znamy zwykle z ekranów komputerów lub wydań konsolowych. Nie powinien jednak zaskakiwać fakt, że producenci gier podejmują się coraz śmielszych projektów, by dostarczyć nam jak najwięcej rozmaitych doświadczeń.

Tak też jest w przypadku Dungeon Cart, które przekształca chaos wyścigów gokartów w wieloosobową turową taktyczną rozgrywkę stołową. Pytanie brzmi, czy tego typu rozwiązanie odda w pełni ducha wyścigów?

Jakie warianty są dostępne w kampanii gry Dungeon Cart?

Podczas kampanii możemy wybierać pośród trzech wariantów:

  • Brązowy
  • Srebrny
  • Złoty

Wariant brązowy oferuje wersję, która trafi do sprzedaży detalicznej. Ponadto uwzględnia również wszystkie brązowe cele odblokowane podczas kampanii. W przypadku wyższego, srebrnego tieru, do kompletu dołączony zostanie dodatkowy panel, a do puli dostępnych postaci dołącza kolejna. Złoty wariant uwzględnia wszystko to, co zawarte zostało w srebrnym i brązowym, a dodatkowo do kompletu dołączone zostaną nowe pola planszy. To, co prawdopodobnie przykuło uwagę graczy to metalowe monety, a także suchościeralna tablica wyników.

Gdyby tego było mało, w przypadku złotego wariantu otrzymujemy wszystkie odblokowane cele dodatkowe podczas kampanii crowdfundingowej. Złoty, najwyższy tier kosztuje około 330 złotych. To stosunkowo drogo, jak na kota w worku, jednakże biorąc pod uwagę fakt, jak dużym zainteresowaniem cieszy się gra, można stwierdzić, że tytuł już znalazł swoje grono odbiorców.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!