fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Awaken Realms poinformowało, że Lords of Ragnarok za około 2 tygodnie trafi na taśmę produkcyjną

5 lipca 2023,
01:01
Łukasz Małek
Lords of Ragnarok - za około dwa tygodnie rusza produkcja

Na platformie Gamefound pojawiła się aktualizacja dotycząca długo wyczekiwanej gry Lords of Ragnarok, za którą odpowiada wydawnictwo Awaken Realms. Ze wstępnych ustaleń wynika, że produkcja tego tytułu w wersjach innych niż angielska ma ruszyć za około 2 tygodnie.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, proces konfekcjonowania egzemplarzy powinien domknąć się z końcem września. Naturalnie po drodze jest jeszcze kilka etapów, przez które finalny produkt musi przejść, jednakże są spore szanse na to, że wysyłka gier do wspierających rozpocznie się w listopadzie.

Opis gry Lords of Ragnarok

Ta strategiczna gra planszowa adresowana jest dla grup od 1 do 4 osób. Gracze poprowadzą wyjątkowego, asymetrycznego bohatera wraz z jego armią, próbując zostać ostatecznym zwycięzcą w wojnie, która toczy się przez około 120 minut. Każdy uczestnik rozgrywki będzie mógł wykonywać różne akcje, takie jak budowanie pomników, polowanie na potwory, pustoszenie krain oraz gromadzenie armii i artefaktów.

Bogowie obdarzą swych faworytów błogosławieństwami, które znacząco wpłyną na dalszy przebieg gry, tworząc unikalną kombinację dla każdego z graczy. Co więcej, specjalne runy odegrają znaczącą rolę w wyrównywaniu armii graczy lub zdobywaniu innych premii. Pozwolą one także kontrolować śmiercionośne potwory.

Choć gra jest duchowym spadkobiercą Lords of Hellas, w tytule Lords of Ragnarok pojawi się wiele nowych mechanik oraz zwrotów akcji.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!