fbpx

Akcja „PS5 na żywo” coraz bardziej popularna. Chyżoszpon pojawił się w okolicy Białki Tatrzańskiej

W ramach zwiększenia podaży PlayStation 5, Sony ruszyło z akcją promocyjną „PS5 na żywo”. W kilku miejscach na Ziemi pojawiły się ciekawe konstrukcje, które nawiązują bezpośrednio do największych marek ekskluzywnych japońskiego giganta technologicznego.

Lewiatan znaleziony w Londynie

Sporych rozmiarów, mroźny topór Kratosa ozdobił jedną z ulic Londynu, z miejsca stając się magnetyczną atrakcją turystyczną. Gigantyczna replika ściąga sympatyków Sony, cosplayerów oraz całą masę zaciekawionych przestawieniem przechodniów.

Niepokojące doniesienia prosto z bulwaru w Rijadzie

Podobna akcja została przygotowana w Arabii Saudyjskiej. W tym przypadku, po ulicach stolicy grasuje bardzo niebezpieczne, biomechaniczne zwierzę. Na szczęście nie opuszcza zabezpieczonego przez Sony obszaru. Wszystko wskazuje na to, ze Alaoy zgubiła kilku swoich dzikich przyjaciół.

Białka Tatrzańska zaatakowana przez Chyżoszpona

Akcja promocyjna Sony dotarła również do Polski. Korzystając z zimowej aury Tatr, polski oddział Sony umieścił przerośniętą figurkę Chyżoszpona w okolicy Białki Tatrzańskiej. On również stał się obiektem zainteresowania lokalnych mieszkańców oraz wypoczywających tam turystów.

Akcja promocyjna Sony nie zamyka się jedynie na tych kilku przedstawionych przykładach. Miejmy nadzieje, że tak zakrojona kampania reklamowa przyniesie nam koniec problemów z dostępnością PlayStation 5.