Monster Hunter Wilds pojawi się w przyszłym roku? Tak twierdzi insider

28 marca 2024,
17:00
Jacek Kowal

Monster Hunter Wilds trafi do nas już na początku przyszłego roku. Takie rewelacje wyjawił jeden z insiderów, który do tej pory rzadko się mylił.

Postać z Monster Hunter Wilds na wierzchowcu w pustynnej okolicy.

Seria Monster Hunter niewątpliwie cieszy się sporą popularnością. Jak się okazuje, jej kolejna odsłona, czyli Monster Hunter Wilds, która została ogłoszona podczas The Game Awards w grudniu 2023, ma się pojawić już w przyszłym roku. Tak twierdzi kilka źródeł.

Monster Hunter Wilds ukaże się za niecały rok

Tak przynajmniej wynika ze słów insidera o nicku Dusk Golem. Nieraz ogłaszał już on informacje, które w późniejszym czasie się potwierdzały. Wedle jego wiedzy Monster Hunter Wilds ma być największą grą, jaką do tej pory opracował Capcom. Co więcej, ma się w niej znaleźć wiele wyrzuconych pomysłów z Monster Hunter World.

Dodatkowo Monster Hunter Wilds ma nam zaoferować w pełni otwarty świat, a także wiele eksperymentów z dotychczasowymi koncepcjami rozgrywki, jakie widzieliśmy w poprzednich odsłonach.

Okno premierowe zostało zaplanowane na pierwszy kwartał 2025, ale bardziej szczegółowych informacji jeszcze nie mamy. Gra powstaje jednak od 2019 roku, więc prace są już pewnie na zaawansowanych etapie. To pozwala podejrzewać, że kolejne wieści powinny pojawiać się regularnie.