fbpx

Dokument o The Callisto Protocol – pierwszy epizod przedstawia skalę brutalności

Striking Distance Studios postanowiło obdarować nas pierwszym epizodem minidokumentu o The Callisto Protocol. Odcinek przedstawia jakiego poziomu brutalności możemy oczekiwać. Cytując klasyk „Jest wysoko”.

Na skróty
  • Striking Distance Studios publikuje pierwszy epizod minidokumentu The Callisto Protocol.
  • Tematem odcinka jest poziom brutalności w grze.
  • Produkcja na pewno nie zawiedzie oczekiwań w tej kwestii.

The Callisto Protocol ma zagościć na naszych ekranach już 2 grudnia, możemy śmiało założyć że data ta jest ostateczna, i nie przewidujemy żadnych zmian. Striking Distance Studios trochę ponad miesiąc przed premierą postanawia wzbudzić w nas apetyt poprzez minidokument prezentujący niektóre elementy rozgrywki. Pierwszy odcinek skupia się na najważniejszej części tytułu, czyli oczywiście rozbudowanej brutalności. Niedawno pisaliśmy o sytuacji The Callisto Protocol w Japonii, gra została tam zbanowana z powodu zbyt wysokiego poziomu okrucieństwa, i nie ma co ukrywać, decyzja jest uzasadniona.

Brutalność przerażająca, a jednocześnie przepiękna

Takimi słowami developerzy określili gameplay w The Callisto Protocol. Twórcy w materiale zaznaczają, że pragną aby gracz w czasie rozgrywki poczuł się tak, jakby brał udział w realnych wydarzeniach. Dlatego właśnie przeciwnicy przybiorą formę humanoidalną, a w większości przypadków będą to po prostu zmutowani ludzie. Poza tym, developer nie mógł odpuścić sobie zaprezentowania animacji śmierci głównego bohatera, no i szczerze mówiąc, są one przerażająco obrzydliwe.

Na premierę The Callisto Protocol przyjdzie nam poczekać jeszcze okrągły miesiąc, a nawet kilka dni dłużej. Ale jeżeli jesteście już spragnieni gameplayu to odsyłam was do filmiku na oficjalnym profilu TheGamer na YouTubie. Znajdziecie tam ośmiominutowy urywek rozgrywki z najnowszej produkcji Striking Distance Studios.