fbpx

PlayStation 5 kupimy „znacznie łatwiej” i taniej? Zobacz nowe, specjalne wideo od Sony

Sony wystartowało z nową kampanią marketingową, którą promuje reklama „Live from PS5”. Bardzo ważne jest jednak to, że firma ma zapewnić znacznie lepszą dostępność PlayStation 5. Gracze będą mogli więc o wiele łatwiej kupić konsolę oraz jej cena będzie bardziej zbliżona do tej, którą sugeruje producent, a nie sklepy z elektroniką.

Sony podejmuje kroki, które powinny spodobać się graczom

Od premiery PlayStation 5 w 2020 roku sytuacja z dostępnością się tak naprawdę mocno nie zmieniła. Wciąż dość trudno kupić konsolę, a jeżeli jest to możliwe, ceny są wręcz zabójcze. Dlatego też Sony podejmuje odpowiednie kroki, czyli zwiększa dostępność oraz umożliwia nawet zakup sprzętu bezpośrednio ze swojej strony internetowej w niektórych krajach.

Do wszystkich naszych fanów — dziękujemy za waszą cierpliwość, kiedy mierzyliśmy się z ogromnym zapotrzebowaniem na PS5. Jeżeli chcecie kupić konsolę, powinno być to teraz znacznie łatwiejsze u dowolnego certyfikowanego sprzedawcy.

Sony

PlayStation 5 będzie można kupić bezpośrednio ze strony Sony w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Holandii oraz Belgii. Oficjalne informacje mówią, że już ponad 30 milionów konsol zostało sprzedane mimo niskiej dostępności. Teraz taki zakup będzie znacznie łatwiejszy według Sony.

Niedawno zaprezentowano plany dla PlayStation 5 na 2023 rok i są naprawdę spore. Być może dlatego Sony „zabrało się” za dostępność konsol. Warto również zwrócić uwagę na to, że branża przewiduje premierę ulepszonej wersji PS5. Tom Henderson z serwisu Insider Gaming informował o tym kilkukrotnie.