fbpx

Star Wars Jedi: Survivor najlepiej sprzedającym się tytułem kwietnia

19 maja 2023,
17:14
Jacek Kowal
Robot patrzący w obiektyw obok głównego bohatera Star Wars Jedi: Survivor

Chociaż premiera Star Wars Jedi: Survivor nie obyła się bez problemów, nie przeszkodziło to w osiągnięciu fenomenalnych wyników sprzedażowych. Chociaż produkcja została wydana pod koniec miesiąca, to i tak według opublikowanych danych GSD znalazła się na szczycie kwietniowej listy przebojów. Pokonała ona nawet inny tytuł od EA, a mianowicie FIFA 23, ale nie tylko u nas Jedi zwyciężyli.

Potwierdzony sukces Star Wars Jedi: Survivor

Poza świetnymi wynikami na Starym Kontynencie Star Wars Jedi: Survivor podbił serca fanów także w USA, ponieważ tam również znalazł się na szczycie, wyprzedzając między innymi Dead Island 2, tak przynajmniej podaje firma badawcza Circana. Nie dziwi więc fakt, że nowa odsłona przygód Cala Kestisa przebiła osiągnięcia Star Wars Jedi: Fallen Order.

Przybliżenie na profil Cala Cestisa na tle miasta.
Źródło: Electronic Arts

Oczywiście ciągle rosnąca sprzedaż jest spowodowana nie tylko tym, że Star Wars Jedi: Survivor jest po prostu świetną grą, ale też tym, że EA nie próżnuje i dzielnie wydaje kolejne łatki. Ostatnia (już piąta) wyszła zaledwie wczoraj i zapowiada się, że jeszcze kilka ich będzie.