fbpx

Star Wars Jedi: Survivor na PC otrzymało 5. łatkę. Twórcy poprawiają wydajność, FSR i nie tylko

18 maja 2023,
15:46
Arek Grabowski
Główny bohater Star Wars Jedi: Survivor na zbliżeniu z robotem na ramieniu

Twórcy Star Wars Jedi: Survivor udostępnili na PC 5. łatkę od premiery. Wprowadza ona przede wszystkim ulepszenia wydajności, wiele poprawek, w tym również dotyczących technologii AMD FSR. Łatka jest dostępna przez Steam oraz EA.

Poprawia ona obsługę wątków, kiedy mamy włączony Ray Tracing. Gra powinna działać znacznie lepiej, także wyłączając śledzenie promieni. Zmian i poprawek jest naprawdę dużo, wszystkie można sprawić w oficjalnym opisie aktualizacji od twórców.

Aktualizacja Star Wars Jedi: Survivor – na co wpływa?

Nowa aktualizacja wprowadza także ulepszenia w zakresie kolizji i nawigacji. Ma to według twórców zapobiec sytuacjom, w których postacie mogły utknąć. Zadbano również o poprawki dźwięku – teraz dwa różne utwory nie będą już odtwarzane jednocześnie. Ulepszono synchronizację ścieżki dźwiękowej w jednym z filmów.

Warto wiedzieć, że 5. łatka zostanie również udostępniona na konsole. Star Wars Jedi: Survivor od premiery zmaga się z tragiczną optymalizacją. Twórcy wprowadzają kolejne aktualizacje, by naprawić obecne błędy i poprawić ogólne działanie gry.