Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać ujawnione pod koniec maja

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków i spekulacji na temat Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Prawdopodobnie gra zostanie zapowiedziana pod koniec maja, a jej premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

21 marca 2022

Jednym ze źródeł jest Jeff Grubb, amerykański pisarz obeznany w temacie Gwiezdnych wojen. Podczas podcastu Game Mess stwierdził, że zapowiedź kontynuacji przygód Cala Kestisa może zostać ogłoszona jeszcze w maju tego roku. Najprawdopodobniej dojdzie do tego podczas wydarzenia Star Wars Celebration, które odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Postacie z Star Wars Jedi: Fallen Order walczące ze sobą
Źródło: Electronic Arts

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 jeszcze w tym roku?

Star Wars Celebration to chyba najlepsze (poza 4 maja) miejsce na zapowiedzenie kontynuacji przygód młodego Jedi. Pierwsza część Star Wars Jedi: Fallen Order ukazała się 11 listopada 2019 i nie jest dziwne, że Respawn Entertainment planuje wypuścić sequel, ponieważ gra przyjęła się dość dobrze. Co prawda pandemia pokrzyżowała trochę prace nad produkcją nowej części, ale jest coraz więcej przecieków, że te już trwają. Tom Henderson, który wiele razy przewidział premiery, stwierdza, że gra ukaże się w czwartym kwartale 2022 roku.

Niestety póki co nie wiemy zupełnie nic więcej, ale na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!