Gran Turismo 7 ze skromną aktualizacją 1.12

Gran Turismo 7 otrzymuje najnowszą aktualizację. Update 1.12 nie wprowadza zbyt wiele nowości, lecz naprawi naprawdę ważne rzeczy.

14 kwietnia 2022

Do Gran Turismo 7 trafiła najnowsza aktualizacja. Posiadacze tej produkcji już teraz mogą pobierać patch oznaczony numerem 1.12, który zajmuje około 300 MB. Jest to bardzo skromna łatka, choć naprawiono w niej ważne rzeczy. Poniżej znajduje się lista zmian i poprawek, które wprowadza.

Gran Turismo 7 z aktualizacją 1.12 – lista zmian

  • Naprawiono błąd związany z funkcją zaproszeń, który sprawiał, że zaproszenia wygasały wcześniej niż powinny. Ponadto wraz z tą aktualizacją zostaną rozesłane zaproszenia od wymienionych producentów na konta wszystkich użytkowników, którzy zalogują się w grze do 24 kwietnia. Oto one: Aston Martin, Bugatti, Citroën, Ferrari, Lamborghini, Pagani oraz Porsche. Po instalacji aktualizacji 1.12 zaproszenia będą ważne przez 30 dni od momentu otrzymania.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że muzyka nie była odtwarzana na starcie i mecie wyścigu.

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!