Nadchodzące premiery gier: Necromunda: Hired Gun, The Elder Scrolls Online: Blackwood, Wasteland 3: The Battle of Steeltown

Najbliższy tydzień obfitować będzie w ciekawe dodatki do dużych i znanych tytułów. Dostaniemy rozszerzenie do The Elder Scrolls Online oraz Wasteland 3. Zadebiutuje również interesujący FPS Necromunda: Hired Gun.

31 maja 2021
Na skróty
  • Debiut będzie miał FPS w świecie Warhammera 40,000 – Necromunda: Hired Gun.
  • Duże MMORPG The Elder Scroll Online otrzyma rozszerzenie Blackwood.
  • Postapokaliptyczny RPG otrzyma dodatek Wasteland 3: The Battle of Steeltown.

Premiera Necromunda: Hired Gun – FPS w uniwersum Warhammer 40,000

Screen z gry Necromunda: Hired Gun

Produkcja będzie strzelanką z widokiem pierwszoosobowym, w której przejmiemy kontrolę nad najemnikiem wykonującym zlecenia na tytułowej planecie Necromunda. Rozgrywka ma być szybka, oparta na ciągłym ruchu i akcji. Otrzymamy możliwość używania różnej broni i ulepszeń, które pomogą w walce z dużą liczbą wrogów. Tytuł zdecydowanie warty śledzenia przez fanów gier FPS.

Niedawno pisaliśmy też o nowym trailerze Necromunda: Hired Gun.

Data premiery: 1 czerwca 2021
Dostępne na: PC, PS4, PS5, XONE, XSX

Premiera The Elder Scrolls Online: Blackwood – rozszerzenia do MMORPG od Bethesdy

Screen z przerywnika z The Elder Scrolls Online: Blackwood

Blackwood to rozszerzenie do MMORPG The Elder Scrolls Online. Jest to druga część (wcześniej wyszedł prolog) z cyklu dodatków Gates of Oblivion, którego kolejne dwie części zostaną wydane do końca 2021 roku. Cały cykl ma opowiadać historię Daedrycznego księcia Mehrunesa Dagona. Dużą nowością, jaką wprowadza Blackwood, jest możliwość podróżowania razem z towarzyszem, który sterowany będzie przez sztuczną inteligencję. Dodatek zawiera również nowe lokacje do odwiedzenia.

Data premiery: 1 czerwca 2021
Dostępne na: PC

Premiera Wasteland 3: The Battle of Steeltown – dodatku do świetnego RPG

Screen z gry Wasteland 3: The Battle of Steeltown

The Battle of Steeltown to dodatek do postapokaliptycznego RPG Wasteland 3. Naszym celem będzie sprawdzenie stanu tytułowego Steeltown, w którym od jakiegoś czasu nie dzieje się dobrze. Gra nie wprowadzi znaczących zmian w mechanice, ma jednak usprawnić rozgrywkę. Oczywiście zobaczymy nowe mapy, przeciwników i postacie niezależne.

Data premiery: 3 czerwca 2021
Dostępne na: PC, PS4, XONE

Michał Kaźmirczak

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.
UWaga! Gorące informacje!