Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Biały Zamek – Portal Games uruchomiło przedsprzedaż nowej gry twórców Czerwonej Katedry

25 lutego 2024,
23:18
Mateusz Kaźmierczak
Biały Zamek front art

Gamerskie haiku? Wydawnictwo Portal Games odpaliło przedsprzedaż polskiej wersji White CastleBiałego Zamku, planszowej gry euro od twórców Czerwonej Katedry. Premiera sklepowa będzie miała miejsce 21 marca. W tytuł zagramy w składzie 1-4 graczy.

Biały Zamek cechuje się niespotykaną kondensacją rozgrywki. Przed graczami raptem dziewięć tur, dziewięć akcji, w ramach których wysyłają swoich robotników na dwór Himeji, rozmieszczają kości do wykonania akcji i budują swoją paletę możliwości tak, by każdy ruch pociągał za sobą łańcuch efektów.

Biały Zamek box

Krótka kołderka? 

Zmierz się z bardzo krótką kołderką w grze, w której frajda kryje się w wyciskaniu jak najwięcej z raptem kilku ruchów.

Biały Zamek

Modularność, regrywalność

Znajdź klucz do zwycięstwa w każdej ze zróżnicowanych partii. Kombinacja stałych pól i zmiennych żetonów i kart z akcjami za każdym razem tworzy inny zestaw opcji i możliwości.

Biały Zamek box tył

Ergonomiczny projekt wypchany po brzegi

Odkryj rozbudowaną grę w niewielkim, wypchanym po brzegi pudełku, które zapewnia głębokie doznanie euro-gry w czasie kojarzonym z dużo lżejszymi pozycjami.

Biały Zamek

Japońskie klimaty

Trójwymiarowe tekturowe mostki, tekturowe plansze, duże drewniane znaczniki i zestaw 15 kości – wszystko to składa się na wysokiej jakości grę zainspirowaną estetyką Dalekiego Wschodu.

Biały Zamek

Bonus w przedsprzedaży

Biały Zamek zamawiać można już we wszystkich ulubionych sklepach z planszówkami. W sklepie internetowym Portal Games gra dostępna jest wraz ze specjalnym minidodatkiem. Składa się na niego nowy kafelek Murów i zestaw 3 żetonów Kości.

Biały Zamek
Biały Zamek

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze