fbpx

Legenda Vox Machiny – pierwszy materiał z drugiego sezonu i nowe informacje o serialu fantasy z NYCC 2022

Nasza ulubiona grupa bohaterów z Exandrii powraca! Premiera drugiego sezonu Legendy Vox Machiny zaplanowana jest na początek 2023 roku, a oprócz fragmentu z nowego odcinka otrzymaliśmy jeszcze piosenkę, która podsumowuje, co wcześniej wydarzyło się w serialu.

Na skróty
  • Wczoraj rozpoczął się New York Comic Con 2022, na którym grupa Critical Role podzieliła się nowościami na temat serialu Legenda Vox Machiny.
  • Dzięki temu możemy obejrzeć już pierwsze sceny z nowych odcinków.
  • Potwierdzono również powstawanie trzeciego sezonu serialu.

Pierwszy sezon animowanej serii fantasy Legendy Vox Machiny zaczął się i skończył na smokach. W międzyczasie tytułowa drużyna bohaterów zdążyła przeżyć masę innych przygód i rozwiązać problem parających się czarną magią antagonistów, którzy chcieli zbyt wiele władzy. Nadszedł jednak czas na kontynuację serialu, a pierwszy zwiastun drugiego sezonu wyraźnie wskazuje, że opowieść zostanie podjęta dokładnie w tym miejscu, gdzie wcześniej została przerwana.

Legenda Vox Machiny powraca z nowymi przygodami w przyszłym roku

W czasie trwającego od wczoraj eventu New York Comic Con mogliśmy usłyszeć co nieco o planach twórców z Critical Role na kontynuację popularnego animowanego serialu fantasy. Po pierwsze pokazano fragment z nadchodzących odcinków, po drugie podzielono się tym, co czeka bohaterów Legendy Vox Machiny. Przed siódemką najemników-herosów staną nowe wyzwania, a oni sami będą musieli zmierzyć się z traumami z przeszłości i zastanowić nad relacjami, jakie utworzyli z innymi. Nie wspominając już o walce nie tylko ze smokami, ale też z innymi przeciwnikami.

Nowych odcinków serialu możemy spodziewać się w styczniu 2023. Choć do premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, a konkretny dzień premiery nie został ustalony, wiemy, że kolejny sezon jest już w drodze. Amazon dał już na to zielone światło, także fani serii mogą być spokojni.

Co wcześniej, co później?

Pierwszy sezon tego świetnego serialu animowanego można już od dawna obejrzeć na Amazon Prime Video, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, gorąco zachęcamy. Można również zapoznać się z kolejnym filmikiem z NYCC 2022, który w formie piosenki podsumowuje dotychczasową fabułę Legendy Vox Machiny. W końcu kto inny zaśpiewa o tym tak dobrze jak nie drużynowy bard Scanlan? Uwaga na spoilery.