fbpx

Sony prezentuje słuchawki Pulse Explore i Elite. Potwierdzono datę rozpoczęcia przedsprzedaży

31 października 2023,
18:32
Arek Grabowski
Słuchawki Pulse Elite i Explore

Sony zaprezentowało nadchodzące słuchawki nauszne Pulse Elite oraz douszne Pulse Explore. Otrzymaliśmy oficjalną datę premiery. Warto wiedzieć, że informacje o słuchawkach pojawiły się już wcześniej – razem z zapowiedzią PlayStation Portal. Sony opublikowało nowy krótki trailer związany z nadchodzącymi akcesoriami.

Więcej na temat akcesoriów można przeczytać w poście blogowym Sony. Przedsprzedaż Pulse Elite i Explore rozpocznie się 9 listopada tego roku. Warto wiedzieć, że najprawdopodobniej liczba urządzeń będzie ograniczona, jeśli chodzi o preordery.

Czym charakteryzują się słuchawki PlayStation Pulse Elite i Explore?

Warto zauważyć, że Sony ujawniło także datę premiery słuchawek. Droższy douszny model, czyli Pulse Explore pojawi się 6 grudnia. Obie słuchawki mają mikrofon do gry online. Sprzęt oferuje także usuwanie szumów wspierane przez AI. Cena detaliczna ma wynosić 199,99 dolara.

Słuchawki Pulse Explore
Źródło: Sony Interactive Entertainment

W tym samym czasie rozpocznie się preorder Pulse Elite. Tutaj jednak data premiery jest niestety bardziej odległa. Sprzęt pojawi się dopiero po świętach. Pulse Elite to nauszne słuchawki z wysuwanym mikrofonem, które wykorzystują dźwięk 3D PlayStation 5. Za ten sprzęt trzeba zapłacić 149,99 dolara.

Słuchawki Pulse Elite
Źródło: Sony Interactive Entertainment

Warto zauważyć, że PlayStation Portal ma premierę już 15 listopada. Akcesoria zobaczymy znacznie później. Mimo wszystko już niebawem rozpoczyna się przedsprzedaż – warto zarezerwować sprzęt dla siebie już na początku.