fbpx

Goat Simulator 3 – mamy datę premiery. Edycja kolekcjonerska będzie zawierała… pluszową kozę!

28 lipca 2022,
23:09
Dorota Żak

Deweloperzy ze studia Coffee Stain poinformowali dzisiaj o dacie premiery Goat Simulator 3. Do świata rozwałki i biegających wszędzie i siejących chaos kóz powrócimy jeszcze w tym roku.

Kozy w Goat Simulator 3
Na skróty
  • Goat Simulator 3 zadebiutuje 17 listopada tego oku.
  • Gra trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.
  • Produkcję można już zamówić w przedsprzedaży, co więcej, do wyboru mamy jej kilka edycji.

Jeśli tęskniliście za szerzeniem chaosu wzdłuż i wszerz jako niepowstrzymana koza, mamy dobrą wiadomość: Goat Simulator 3 pojawi się na rynku jeszcze w tym roku, choć dopiero pod jego koniec. Gra zaoferuje nam zarówno tryb dla jednego gracza, jak i rozrywkę dla czterech osób w kooperacyjnej zabawie.

Coffee Stain Studios komentuje tytuł gry

Przy okazji reklamowania produkcji, we wpisie na blogu PlayStation (jednej z platform docelowych produkcji) znajdziemy także odpowiedź na pytanie, dlaczego gra otrzymała taki, a nie inny tytuł. Czy też raczej próby odpowiedzi, pochodzące od różnych członków ekipy Coffee Stain i mocno od siebie odbiegające. Według nich Goat Simulator 3 nazywa się właśnie tak, ponieważ „God of War: Ragnarök był już zajęty”. Albo po prostu wynika to z liczby zwierząt, które pojawiły się na pudełku gry. Zresztą, wersji jest wiele, a wszystkie są równie kreatywne jak cała kampania marketingowa symulatora kozy.

Goat Simulator 3 – data premiery i zawartość różnych edycji gry

Tak jak ogłosili dzisiaj deweloperzy ze studia Coffee Stains, w kolejną odsłonę szalonego symulatora kozy zagramy 17 listopada 2022 roku. Tytuł trafi na PC (ekskluzywnie do Epic Games Store), PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Podobnie jak w przypadku wielu innych produkcji, Goat Simulator 3 możemy zamówić już w przedsprzedaży, co zagwarantuje nam dostęp do kilku bonusów, a opcja ta dotyczy zarówno cyfrowej, jak i fizycznej kopii gry.

Gracze dostaną pewną swobodę również w kwestii wyboru wersji produkcji. Oprócz standardowej Goat Simulator 3 Pre-Udder Edition możemy sięgnąć po Goat Simulator 3 Digital Downgrade Edition, która zapewni nam m.in. dodatkowe skórki i elementy kosmetyczne dla naszej kozy oraz kopię ścieżki dźwiękowej i pliki do druku modelu postaci z gry (ten ostatni bonus pojawi się tylko w wersji pecetowej). Wreszcie, jest także zestaw Goat In A Box Edition, najbardziej okazały z nich wszystkich. W tym przypadku obok tego, co znajdzie się w poprzednich wersjach możemy liczyć na pocztówki, steelbook, dwustronny plakat, a nawet na małą pluszową kozę i dedykowany jej domek.

Zawartość edycji Goat in a Box do Goat Simulator 3
Źródło: Coffee Stain Studios