Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Rebel organizuje Turniej w Leśne Rozdanie, które kilka dni temu miało premierę

21 października 2023,
18:00
Łukasz Małek
Leśne Rozdanie Turniej

Wydawnictwo Rebel organizuje Turniej w grę Leśne Rozdanie. Jak wszyscy dobrze wiemy, tytuł pojawił się raptem kilka dni temu właśnie za sprawą tego wydawnictwa. My już mamy nasz egzemplarz, a już niebawem opowiemy wam o tej grze nieco więcej.

Zapisy do konkursu trwają, ten ma się odbyć już w tę środę, 25 października o godzinie 20:00. By dołączyć do rywalizacji, musicie zgłosić się za pośrednictwem strony: go.rebel.pl/LesnyTurniejRebelii. Aby wziąć udział w rywalizacji, wymagany ranking ELO w grę Leśne Rozdanie wynosi 100. Trzeba również być w grupie Planszowa Rebelia w serwisie BoardGameArena. Jak powiedział Tomasz 'Medyk’ Międzik, Leśne Rozdanie wciąga jak bagno nad Notecią.

Podstawowe informacje o grze Leśne Rozdanie

Leśne rozdanie to gra karciana o prostych zasadach i wielu możliwościach strategicznych. Podczas zabawy Twoim celem jest stworzenie ekologicznie zrównoważonego środowiska dla fauny i flory. Zagrywanie kart drzew rozbuduje Twój las, który możesz dodatkowo ubogacić różnymi zwierzętami, roślinami i grzybami. Jeśli uszanujesz preferencje mieszkańców lasu, zdobędziesz jeszcze więcej punktów. Pamiętaj, że niektóre stworzenia wolą towarzystwo swojego własnego gatunku, a innym najbardziej zależy na konkretnym siedlisku czy pożywieniu.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze