Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Raven Manor zawalczy o ufundowanie polskiej wersji językowej już w Halloween

9 października 2023,
09:35
Łukasz Małek
Raven Manor zawalczy o ufundowanie polskiej wersji językowej

Raven Manor to gra autorstwa Michała Zaczka, która jeszcze w marcu bieżącego roku ufundowała się na kampanii crowdfundingowej na platformie Kickstarter. Wprawdzie jest to tytuł polskiego twórcy, to mimo to Bear’s Workshop zdecydowali się uderzyć w rynek zagraniczny, który zapewniał szersze spektrum możliwości.

Mamy jednak dobre wieści. Doskonale wiemy, że wielu graczy prosiło o to, by Raven Manor został wydany na polski rynek. W związku z czym twórcy wychodzą graczom na przeciw, tym samym planując polską wspieraczkę jeszcze tej jesieni. Jak się okazuje, tytuł zadebiutuje na kickstarterze w Halloween. Gracze będą mieli możliwość wsparcia produkcji w polskiej wersji językowej.

Co wiemy o grze Raven Manor?

Raven Manor to imprezowa gra twórców z Wrocławia z motywem zdrajcy. Tożsamość wszystkich graczy jest ukryta. Nie wiemy, kto jest kim, usiłując zabić kogoś, możemy niechcący wykończyć niewinną ofiarę i zawężyć grono ocalałych, co przybliży złowieszczego Kruka do osiągnięcia zwycięstwa.

Raven Manor to imprezowa gra karciana, której rozgrywka trwa dość krótko, zaś do zabawy zaprosić możemy szerokie grono odbiorców. Produkcję tą twórcy porównują do Mafii oraz Wilkołaka, jednak grafiki zaprezentowane na kartach inspirowane były uniwersum Sin City. Kreska na kartach mrozi krew w żyłach, jednak całość dobrze się ze sobą komponuje. Start kampanii już wkrótce, o czym będziemy was oczywiście informować na bieżąco. Lubicie gry imprezowe? Jeżeli tak, to ta produkcja może was zainteresować.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze