fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Portal Games rozpoczyna wysyłkę Podziemnego Imperium

19 września 2023,
06:03
Łukasz Małek
imperial miners podziemne imperium rusza wysyłka gry

Wielkimi krokami zbliża się premiera fantastycznej gry Tima Armstronga. Podziemne Imperium już 5 października zadebiutuje na targach SPIEL w Essen. Przypominamy, że zamawiając tę grę w przedsprzedaży Portal Games otrzymamy ją jeszcze jutro! Nie inaczej, ponieważ już dziś rozpoczyna się wysyłka przedsprzedażowych egzemplarzy.

Ponadto wydawnictwo do każdego zamówienia dorzuca pełen pakit mini-rozszerzeń, zatem poza grą podstawową, do dyspozycji graczy przeznaczona zostanie również nowa plansza postępu z torami biurokracji i eksploracji, które dołożą swoje do pieca regrywalności. W paczce znajdziemy również sześć kart Kopalni oraz nową kartę Wydarzenia. Nie wiem jak wy, ale my jesteśmy podekscytowani i niecierpliwie wypatrujemy powiadomienia od kuriera.

Krótki opis gry Podziemne Imperium

W Podziemnym Imperium gracze budują swoje kopalnie. Każdy zaczyna od zagrania karty tuż pod planszetką z powierzchnią. Kolejne karty rozbudowują kopalnię wszerz lub w głąb. Naturalnie każdy nowo wydrążony tunel kopalni aktywuje reakcje łańcuchowe, co w rezultacie daje niesamowite efekty.

Mówiąc wprost, jest to niedroga, dobra gra, której rozgrywka nie zajmie nam zbyt wiele czasu. Gdy tylko nasze zamówienie do nas dotrze, postaramy się podzielić naszymi wrażeniami i odczuciami. Bacznie wypatrujcie wieści od nas na ten temat!

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze