Pojawił się nowy trailer Evil West, a w nim akcja, bestie i data premiery

Studio Flying Wild Hog nie próżnuje i ostro pracuje nad Evil West. Ostatnio deweloperzy opublikowali nie tylko nowy trailer, ale również podzielili się datą premiery wyznaczoną na 20 września tego roku.

8 czerwca 2022

O polskim westernie Evil West słyszeliśmy już w grudniu zeszłego roku. Teraz studio Flying Wild Hog podzieliło się nowym zwiastunem, a także datą premiery nadchodzącej produkcji.

Kiedy premiera Evil West?

Jak połączyć Dziki Zachód z polowaniem na wampiry? Przekonamy się już 20 września tego roku, ponieważ na ten dzień Flying Wild Hog zaplanowało premierę swojej najnowszej gry zatytułowanej Evil West. W grze wcielimy się w agenta tajnego ośrodka zwalczania wampirów. W naszym arsenale poza bronią palną znajdziemy też coś ostrzejszego do walki na bliski dystans. Niestety nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych dla wersji PC, ale gra ma już swoją stronę na platformie Steam.

Warto zauważyć, że deweloper szasta ostatnio grami, ale niestety ich odbiór jest dość różny. Shadow Warrior 3 oraz Space Punks okazały się średniakami, które zawiodły wiele oczekiwań. Na obronę studia wypada wspomnieć o recenzowanym przez nas Trek to Yomi, które nadrabia klimatem za obie wcześniejsze produkcje. Czy Evil West będzie tak dobry, jak wygląda na zwiastunach? Przekonamy się już we wrześniu. Gra trafi nie tylko na PC, ale też konsole zarówno starej, jak i nowej generacji.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!