Zło nigdy nie śpi… ale krwawi. Oto Evil West

Ach, Dziki Zachód. Słonko świeci, krówki się pasą, rewolwerowcy strzelają… no, sielanka. Przynajmniej dopóki nie zapadnie noc. Wtedy budzą się prawdziwe bestie.

12 grudnia 2021
Na skróty
  • Dziki Zachód i wampiry to niecodzienne połączenie w Evil West.
  • Premiera na konsole aktualnej i nowej generacji oraz PC w 2022 roku.

Podczas gali The Game Awards 2021 (o której już pisaliśmy) studio Flying Wild Hog ukazało zwiastun gry Evil West, czyli westernowej gry akcji pełnej krwiożerczych wampirów.

Jako jeden z ostatnich agentów pracujących dla ściśle tajnego instytutu polującego na wampiry, jesteś ostatnią linią obrony między ludzkością a głęboko zakorzenionym terrorem, który wyłania się z cienia.

Opis produkcji

Producenci postawili na elementy grozy w świecie amerykańskiego pogranicza, które będziemy zwiedzać z perspektywy trzeciej osoby. W naszym arsenale nie zabraknie zarówno broni palnej, jak i oręża do walki w zwarciu. Ich połączenia umożliwią tworzenie ciekawych combosów, które jeszcze bardziej uprzyjemnią nam walkę z krwiopijcami. Oczywiście nie ma dobrej gry bez rozwoju postaci, dlatego nie zabraknie też zdobywania nowych umiejętności. Więcej o grze można się dowiedzieć z oficjalnej strony producenta.

Evil West zadebiutuje w 2022 roku na PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!