fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Podczas jednego ze spotkań Fanów Gier odbędzie się turniej w Star Realms

11 września 2023,
07:59
Łukasz Małek
Star Realms IUVI Games

Fani Gier to ludzie, których połączyły planszówki. Organizują liczne spotkania dla ludzi, podczas których możecie posiedzieć i po prostu pograć z innymi. W wielu przypadkach nie musisz nawet znać zasad, ponieważ zespół fantastycznych animatorów je tłumaczy.

Fani Gier to inicjatywa stworzona przez Mariusza Serafina. Człowieka, który z planszówkami jest już za pan brat. na co dzień dumny ojciec oraz kochający mąż, a w wybrane niedziele ojciec czuwający nad planszowymi spotkaniami.

Wygląda na to, że Fani Gier wracają do cyklicznych spotkań po wakacyjnej przerwie. Jak się dowiadujemy, już 17 września od godziny 14 do 17 odbędzie się turniej w grę Star Realms. Organizatorem nagród jest IUVI Games. Podczas wydarzenia, do dyspozycji przybyłych zostanie oddana również wypożyczalnia gier. Całość odbędzie się na 2 piętrze w Galerii Młociny, w strefie restauracyjnej

Krótko o grze Star Realms

W Star Realms od dwóch do czterech graczy staje do walki w międzygalaktycznym konflikcie. Ta karcianka to znana i popularna gra autorstwa Darwina Kastle oraz Roba Dougherty. Buduj talię, podejmuj taktyczne decyzje, gromadź punkty handlu i pozyskuj potężne okręty, a także strategicznie położone bazy, które zasilą twoje gwiezdne imperium.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze