fbpx

Overwatch 2 dodaje Lifeweavera, stylowego bohatera wsparcia, w 4. sezonie

4 kwietnia 2023,
14:09
Arek Grabowski
Lifeweaver w Overwatch 2

Sezon 4. w Overwatch 2 rozpoczyna się już niedługo, więc Blizzard ujawnia kolejne nowości. Dowiedzieliśmy się, że do gry trafi stylowy bohater Liveweaver. Jego wygląd bazuje na wyszukanych włosach oraz szatach z motywem kwiatu lotosu.

Liveweaver będzie bohaterem wsparcia i po budynkach w tle za bohaterem można wnioskować, że jego rodzimym krajem jest Tajlandia. Obecnie Blizzard nie ujawnił umiejętności czy przedmiotów kosmetycznych dla tej postaci. Jutro otrzymamy najprawdopodobniej więcej szczegółów według portalu Wccftech.

Nowe postacie w Overwatch 2 są dodawane dość regularnie

Warto zauważyć, że od premiery w zeszłym roku Overwatch 2 otrzymuje nowych bohaterów regularnie. Twórcy wprowadzili Sojourn, Junker Queen czy też Kiriko. Niedawno Blizzard usporawnił także system dobierania graczy, jednak ci wciąż nie są zadowoleni.

Jakiś czas temu pojawił się wyciek nadchodzących bohaterów i nie było wśród nich Lifeweavera. Tak regularne dodawanie kolejnych nowości do Overwatch 2 może być także skutkiem zmiany wiceprezesa w firmie Blizzard.

Obecnie gracze z niecierpliwością czekają, by zobaczyć Lifeweavera w akcji. Będzie to bohater wsparcia, więc można się spodziewać leczenia, osłon lub po prostu szeroko rozumianej pomocy dla innych.