Nadchodzące premiery gier: Chivarly 2, Land of War: The Beginning, Ratchet & Clank: Rift Apart

Najbliższy tydzień zdominowany będzie przez premierę dużego tytułu ekskluzywnego na PS5 – Ratchet & Clank: Rift Apart. Oprócz tego zadebiutuje kontynuacja multiplayerowej produkcji o starciach rycerzy oraz polski FPS o początkach II WŚ.

7 czerwca 2021
Na skróty
  • Debiut będzie miała kontynuacja gry o starciach rycerzy – Chivarly 2.
  • Polskie studio wyda FPS o kampanii wrześniowej – Land of War: The Beginning.
  • Największą premierą będzie Ratcher & Clank: Rift Apart.

Premiera Chivarly 2 – średniowieczne potyczki nawet dla 64 graczy

Grafika z gry Chivarly 2

Druga część popularnej kiedyś gry akcji, która skupia się na drużynowych rycerskich potyczkach online. W porównaniu do pierwszej części produkcji, starcia mają być tym razem większe. Dostępna będzie różnoraka broń, zarówno biała, jak i zasięgowa. Będziemy mogli toczyć bitwy i prowadzić oblężenia. Gra zawierać będzie jedynie tryb multiplayer. Tytuł przede wszystkim dla fanów rywalizacji online w klimatach średniowiecznych.

Data premiery: 8 czerwca 2021
Dostępne na: PC, PS4, PS5, XSX, XONE

Premiera Land of War: The Beginning – FPS o Polsce podczas II WŚ

Screen z gry Land of War: The Beginning

Land of War: The Beginning to debiut warszawskiego studia, który ma opowiadać o kampanii wrześniowej. Twórcy twierdzą, że gra ma oddać klimat i poziom trudności klasycznych FPS-ów o czasach II WŚ. Pokazane mają być wydarzenia, bitwy i uzbrojenie, które normalnie nie są prezentowane w tego typu grach. Jest to ciekawa produkcja z dużym potencjałem.

Przeczytajcie więcej o Land of War: The Beginning.

Data premiery: 10 czerwca 2021
Dostępne na: PC

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart – przygodówki, która ma pokazać moc PS5

Screen z gry Ratchet & Clank: Rift Apart

Rift Apart ma być kolejną odsłoną serii Ratchet & Clank. Tym razem przez działania złego Dr. Nefariousa trafimy do innej rzeczywistości – takiej, w której to antagonista ma władzę nad światem. Nowością w serii ma być nowa bohaterka – przedstawicielka ruchu oporu o imieniu Rivet. Gra ma pokazać możliwości i moc, jakie oferuje PS5, i będzie ekskluzywna dla tej konsoli.

Przeczytajcie więcej o Ratchet & Clank: Rift Apart.

Data premiery: 11 czerwca 2021
Dostępne na: PS5

https://youtu.be/9p_gg9UW9k4

Michał Kaźmirczak

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.
UWaga! Gorące informacje!