fbpx

Nowy zwiastun i informacje o Ratchet & Clank: Rift Apart

Sony dało nam garść informacji dotyczących nadchodzącego Ratchet & Clank: Rift Apart. Dostaliśmy świeży trailer, poznaliśmy nową bohaterkę, a także możliwość przesłuchania paru utworów muzycznych z gry.

Na skróty
  • Sony opublikowało wpis z informacjami o Ratchet & Clank: Rift Apart.
  • Z niego dowiedzieliśmy się więcej o Rivet – nowej protagonistce gry.
  • Oprócz tego dostaliśmy informacje o ścieżce dźwiękowej oraz Cyfrowej Edycji Specjalnej.

Na dwa miesiące przed premierą gry Ratchet & Clank: Rift Apart dostaliśmy solidną dawkę informacji na jej temat. Opublikowany został świeży zwiastun, pokazano nową protagonistkę, a także dostaliśmy możliwość posłuchania paru utworów, które znajdą się w grze.

Nowy trailer Ratchet & Clank: Rift Apart

Zdecydowanie najciekawszym, co otrzymaliśmy, jest całkiem nowy zwiastun gry. Posiada on fragmenty zarówno z gameplayu, jak i z przerywników filmowych w grze. Opowiada on też trochę o historii, jaką będziemy mogli poznać w najnowszej części przygód Ratcheta i Clanka.

https://youtu.be/9p_gg9UW9k4

Dwójka przyjaciół zostanie przeniesiona do innego wymiaru i rozdzielona. Dokonał tego Dr Nefarious, antagonista serii, który widzi w tym szansę na pozbycie się głównych bohaterów. Ratchet będzie próbował odnaleźć Clanka, który tymczasem spotka nową bohaterkę – Rivet.

Poznajcie Rivet – nową protagonistkę Ratchet & Clank: Rift Apart

Rivet jest przedstawicielką ruchu oporu z wymiaru, w którym Dr Nefarious rządzi światem jako imperator. Razem z Clankiem będzie ona starała się powstrzymać Nefariousa, który próbuje wyeliminować jakikolwiek opór w swoim wymiarze.

Oprócz tego Sony zaprezentowało także trzy utwory stworzone przez zespół DEVO. Mają one pokazywać styl muzyki, jaki znajdzie się ostatecznie w produkcji. Jednym z założycieli tego zespoły jest Mark Mothersbaugh. Tworzył on muzykę m.in. do filmu Thor: Ragnarok. Dodatkowo we wpisie pojawił się opis zawartości Cyfrowej Edycji Specjalnej gry Ratchet & Clank: Rift Apart. Gra dostępna będzie 11 czerwca 2021 roku na PS5.

Grafika z zawartością Specjalnej Wersji Cyfrowerj Ratchet & Clank: Rift Apart