fbpx

Fortnite wprowadza skórki Ciri i Yennefer z Wiedźmina oraz darmowe powiązane przedmioty

23 czerwca 2023,
16:13
Arek Grabowski
Ciri i Yennefer w Fortnite

Gracze chcieli otrzymać więcej przedmiotów z serii Wiedźmin w Fortnite. Już wcześniej został wprowadzony Geralt ze swoim mieczem. Zapowiadaliśmy kolaborację Wiedźmina i Fortnite, która rzeczywiście ma teraz miejsce. W sklepie z przedmiotami kosmetycznymi pojawiła się Ciri oraz Yennefer wraz z powiązanym ekwipunkiem (lotnia, zbierak, plecak). Warto zauważyć, że twórcy wprowadzili także dedykowane wyspy w trybie kreatywnym, gdzie można zdobyć dodatkowe kosmetyki całkowicie za darmo.

Ciri i Yennefer w Fortnite – jak się prezentują?

Obie postacie pochodzą z serii Gaming Legends, a więc to modele na podstawie gier CD Projekt Red, nie serialu Netflixa. Ciri występuje w zestawie z plecakiem Zirael oraz zbierakiem w postaci miecza i lotnią Basilisk.

Zestaw Ciri w Fortnite

Yennefer natomiast została wprowadzona z plecakiem kruczej czaszki, zbierakiem w postaci megaskopu, a także emotikoną Black Wings. Warto zauważyć, że ta postać oraz powyższa Ciri nie mają dodatkowych opcji związanych z wyborem stylu.

Zestaw Yennefer w Fortnite

To jednak nie koniec nowości związanych z Wiedźminem w Fortnite. Twórcy postanowili wprowadzić możliwość zdobycia kilku przedmiotów kosmetycznych całkowicie za darmo.

Wyspy kreatywne z darmowymi przedmiotami w Fortnite

W grze pojawiły się także dedykowane dla Wiedźmina wyspy kreatywne. Do 4 lipca można na nich zdobyć darmowe nagrody:

  • Ucieczka Ciri: 2776-4034-8400
  • Pole bitwy Yennefer: 2862-9616-5689

Można zdobyć nową emotikony dla Ciri oraz Yennefer. Zakończenie obu map zapewnia także dodatkowo banner.