Microsoft Office 2021 z datą premiery. Pakiet zadebiutuje razem z Windowsem 11

Microsoft ogłosił dokładną datę premiery swojego najnowszego pakietu biurowego. Office 2021 trafi do dyspozycji użytkowników tego samego dnia, co system Windows 11. Firma ma w planach obsługiwać i wspierać program przez co najmniej pięć lat. Całość ma być dostępna dla klientów komercyjnych, zwykłych konsumentów i małych firm.

20 września 2021

Microsoft poinformował nas o dokładnej dacie premiery najnowszego pakietu biurowego – Office 2021. Będzie on dostępny w wersji z jednorazową opłatą i dożywotnią licencją. Firma planuje obsługiwać i wspierać program przez minimum pięć lat. Office 2021 pojawi się na systemie Windows, gdzie będzie wydany dla klientów komercyjnych, zwykłych konsumentów i małych firm. Najnowszy pakiet od Giganta z Redmond doczeka się również debiutu na komputerach działających pod oprogramowaniem MacOS. W tym przypadku skorzystają z niego klienci zarówno komercyjni, jak i indywidualni. Pakiet biurowy od firmy Microsoft – Office 2021 – trafi do dyspozycji użytkowników 5 października. Data ta nie jest przypadkowa. Tego samego dnia pierwsi zainteresowani będą mogli zainstalować najnowszy system Windows 11. Niestety nie poznaliśmy jeszcze ceny oprogramowania Office 2021.

Nowe funkcje, które będą częścią pakietu Office 2021, obejmują ulepszenia ułatwień dostępu, funkcje, takie jak tablice dynamiczne i XLOOKUP w programie Excel, i obsługę trybu ciemnego w wielu aplikacjach. Nie zabraknie też ulepszenia wydajności w programach Word, Excel, Outlook i PowerPoint. Niestety to wszystko, co wiemy, na więcej szczegółów musimy poczekać do dnia premiery.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!