fbpx

Wielka wyprzedaż Ubisoftu na Steamie. W promocji m.in. Far Cry i Assassin’s Creed

Na Steamie trwa wielka obniżka na tytuły Ubisoftu. Jak w przypadku większości dużych wyprzedaży wydawców na platformie Valve, gracze mogą liczyć na wiele produkcji w wyjątkowo okazyjnych cenach. W tym przypadku akcją objęte są m.in. flagowe serie francuskiej firmy takie jak Assassin’s Creed, Far Cry, Rainbow Six czy Ghost Recon, ale także wiele innych pozycji.

Wyprzedaż potrwa do czwartku 9 marca do godziny 19:00.

Wyprzedaż Ubisoftu na Steamie – wielkie zniżki na ulubione franczyzy i nie tylko

Wśród najnowszych gier wydawcy dostępnych na Steamie do zgarnięcia w mocno obniżonych cenach są AC Valhalla (taniej o 67%), city builder Anno 1800 (ze zniżką -75%) oraz strzelanki: Watch Dogs: Legion (-80%), Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (-80%) i The Division 2 (-70%), a także przygodowy RPG akcji w klimatach greckiej mitologii Immortals Fenyx Rising (-80%).

Fani Assassin’s Creed, którym brakuje niektórych tytułów w bibliotece, mają świetną okazję nadrobić starsze odsłony w oczekiwaniu na premierę Mirage. Pierwsza i druga odsłona franczyzy są teraz do zgarnięcia za niecałe 12 złotych, Brotherhood i Revelation – za niecałe 20 złotych, a inne części dostaniemy ze zniżką od 67 do 75% z wyjątkiem Origins. AC osadzony w Egipcie jest aktualnie dostępny w cenie niższej aż o 80%.

Na uwagę zasługują także produkcje z serii Far Cry. Podobnie jak AC, dwie pierwsze części franczyzy są dostępne za mniej niż 12 złotych. Za niecałe 18 złotych można kupić retrofuturystyczny spin-off Far Cry 3 Blood Dragon, niewiele droższa jest też sama trzecia odsłona (23,97 zł, taniej o 70%). Późniejsze części otrzymały zniżki między 75 a 80%, aż do Far Cry 5, który okazał się jedną z pozycji z najbardziej obniżoną ceną w całej akcji. Piątkę dostaniemy aż 85% taniej, czyli za 37,48 zł. Cały bundle serii to teraz wydatek poniżej 200 złotych (zamiast niemalże 1000 zł).

Małe kwoty zapłacimy także za gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy’ego. Rainbow Six Siege, Ghost Recon Wildlands ipierwsza część The Division są do zgarnięcia za mniej niż 40 złotych, a starsze strzelanki nie przekraczają progu 20 złotych.

Watch Dogs znajdziemy aktualnie na Steamie taniej -75% (29,97 zł), a kontynuacja tytułu to druga najbardziej przeceniona pozycja w całej akcji. Watch Dogs 2 ze zniżką -85% kosztują 37,48 zł.

Oprócz tego oferta obejmuje też For Honor, Scott Pilgrim vs. The World, gry spod szyldu South Park, sporo wyścigówek oraz kultową karciankę Uno (-60%, 15,96 zł).