fbpx

Kolejne Uncharted jednak powstaje? Nowa reklama PlayStation 5 może na to wskazywać

Sony rozpoczęło nową kampanię marketingową dotyczącą konsoli PlayStation 5, publikując reklamę pod tytułem „Live from PS5”. Można tam zobaczyć między innymi urywki z takich gier jak God of War, Horizon, Gran Turismo itd. Uwagę graczy przykuły jednak fragmenty, które przypominają serię Uncharted, ale nie wskazują na żadną istniejącą już produkcję.

Pokazują one młodą kobietę z pochodnią w jaskini oraz ujęcie jak zdmuchuje pył z zabytkowego artefaktu. Urywki są bardzo krótkie i ciężko powiedzieć, czy rzeczywiście chodzi o nową odsłonę Uncharted. Mimo wszystko wiadomo, że to nie fragmenty rozgrywki z istniejących już gier.

Uncharted 5 rzeczywiście powstaje? Na ten moment nie ma oficjalnych informacji

Przy publikacji materiału „Live from PS5” Sony wrzuciło pewien krótki opis. Nawet on sugeruje, że mogła to być forma zapowiedzi nowej gry na konsole. Nic nie jest potwierdzone, lecz wciąż jest kilka powiązań, które potencjalnie zwiastują nadchodzące Uncharted 5.

Ten nowy spot w stylu kanału informacyjnego pokazuje bogactwo niesamowitych doświadczeń, jakie oferuje uniwersum PS5. Sprawdź, czy znajdziesz wszystkie nawiązania do gier.

Sony o kampanii „Live from PS5”

Bohater poprzednich części Uncharted na końcu ostatniej odsłony ma już nastoletnie dziecko z Eleną Fisher i jest to dziewczynka o imieniu Cassie. Połączenie tego zakończenia oraz urywków reklamy PS5 może wskazywać właśnie na nową grę od Naughty Dog z młodą kobietą w roli głównej.

Niedawno Neil Druckmann, jeden z twórców Uncharted, wypowiadał się o serii. Według niego Naughty Dog chce raczej zakończyć tę konkretną historię, jednak widocznie nie jest to takie pewne. Być może nowa gra Uncharted zostanie jedynie oddelegowana do zewnętrznego studia. Możliwe również, że urywki pochodzą z zupełnie innego, niezapowiedzianego tytułu.

Czy powstanie produkcja z Cassie w roli głównej? Tego na ten moment nie wiemy, jednak Sony może planować taki tytuł i pokazywać go przez małe wskazówki, jak właśnie bardzo krótkie urywki spotu reklamowego. Ostatnie wypowiedzi Naughty Dog mówią jednak, że seria tak naprawdę zakończyła się na Uncharted 4. Powyższe informacje to jedynie teoria i nie należy jej brać za pewnik.