Święty Deadpool z prezentami – Ryan Reynolds opowiedział o nieudanym świątecznym filmie

Byliśmy blisko obejrzenia świątecznego odcinka, którego to głównym bohaterem byłby Deadpool. Wszystko popsuło przejęcie 20th Century Fox przez Disneya.

21 listopada 2022
Na skróty
  • Ryan Reynolds udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim najnowszym filmie.
  •  Temat zszedł na Deadpoola i jego najnowszą część.
  • Aktor opowiedział o usuniętym świątecznym projekcie.
  • Jego anulowanie było związane z przejęciem wytwórni Fox przez Disneya.

Deadpool to jeden z najciekawszych i wyróżniających się bohaterów komiksów. Od prawie dwóch lat należy również do świata MCU. W najbardziej humorystycznego przyjaciela Rosomaka w dwóch częściach filmu wcielił się Ryan Reynolds, który został wręcz stworzony do tej roli. Czerwono-czarny rycerz z parą pistoletów doczekał się również adaptacji growej i tam również nieraz zawładnął całą produkcją.

Ryan Reynolds opowiada o świątecznym filmie Deadpoola

Ryan Reynolds, czyli jeden z najbardziej barwnych aktorów Hollywood, udzielił wywiadu dla brytyjskiego serwisu The Big Issue. Cała rozmowa była związana z nadchodzącym filmem Spirite, czyli współczesną wersją książki Opowieść Wigilijna. Aktor wcielił się w nim w główną postać, czyli Ebenezera Scrooge’a. Starające się udawać powagę humorystyczne odpowiedzi przeszły na temat trzeciej części Deadpoola. Pierwsze szczegóły otrzymaliśmy dwa lata temu, a niedawno Reynolds poinformował, że w filmie pojawi się Wolverine, a do jego roli wróci Hugh Jackson. Teraz odtwórca roli komediowego bohatera opowiedział o próbie stworzenia wigilijnej odsłony filmu.

Cztery lata temu razem z Rhettem Reese’em i Paulem Wernickiem stworzyłem scenariusz do świątecznego filmu z udziałem Deadpoola. Niestety, projekt ten zniknął, kiedy wytwórnię Fox przejął Disney. Kto wie, może pewnego dnia go stworzymy. To nie jest musical, a prawdziwie świąteczny film Deadpoola.

Ryan Reynolds, The Big Issue

Choć wypowiedź o przejęciu Foxa przez Disneya brzmi jak krzyżyk na drogę dalszej produkcji świątecznego Deadpoola, przypomnijmy, że MCU tworzymy własne wigilijne historie, a najnowsza będzie powiązana ze Strażnikami Galaktyki.

Premiera najnowszej odsłony filmowej serii Deadpool jest planowana na listopad 2024 roku, więc możliwe jest, że świętego Deadpoola rozdającego prezenty zobaczymy w 2025 roku.

Ustrzel grową okazję

Maksymilian Matuszak

UWaga! Gorące informacje!