Kingdom: The Blood – twórcy gry pokazują pierwszy gameplay

Historyczne czasy w Korei, walki na miecze… i zombie? Właśnie takiej kombinacji będziemy mogli doświadczyć w grze Kingdom: The Blood, która doczekała się dzisiaj zwiastuna nastawionego na gameplay.

11 lipca 2022

Zapowiedziana w zeszłym roku produkcja studia Action Square może i nadal nie ma daty premiery, ale doczekała się kolejnych materiałów promocyjnych. Kingdom: The Blood otrzymało dzisiaj pierwszy zwiastun z fragmentami gameplayu. Na nich zobaczymy dynamiczne sceny walki, jakich możemy spodziewać się w tym opartym na serialu Kingdom tytule.

Kingdom: The Blood – z Netflixa do świata gier wideo

Nadchodząca gra przeniesie nas do Korei, gdzie jednym z naszych głównych zadań będzie walka z hordami zombie. Podobnie jak serial, który zobaczymy na Netflixie, tak i Kingdom: The Blood snuje opowieść osadzoną w alternatywnej wersji historii z dodatkiem nieumarłych. Jako gracze będziemy mogli stworzyć własną postać i rzucić się w wir walki. W uzyskaniu realistycznie wyglądających ruchów pomoże wykorzystana w produkcji technika motion capture. Do tego wszystkiego Kingdom: The Blood zaoferuje nam zarówno tryb dla jednego gracza, jak i wieloosobową rozrywkę.

Kingdom: The Blood trafi na PC oraz urządzenia mobilne, jednak na dokładną datę debiutu gry musimy jeszcze poczekać, podobnie jak na inne szczegóły dotyczące całej produkcji.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!