Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Gorąca wiadomość – Magic the Gathering oraz Marvel nawiązują współpracę

24 października 2023,
05:11
Łukasz Małek
Magic: The Gathering oraz Marvel

Na naszych oczach ponownie dochodzi do zderzenia dwóch światów, w skutek dochodzi do współpracy dwóch wyjątkowych firm. Magic: The Gathering, jedna z najpopularniejszych na świecie kolekcjonerskich gier karcianych oraz Marvel czyli jedna z najważniejszych na świecie firm zajmujących się komiksami jeszcze wczoraj ogłosili współpracę. Wszystko po to, by udostępnić ulubionych przez fanów superbohaterów, złoczyńców i więcej dzięki wyjątkowej i wręcz uwielbianej serii MTG.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy świat Marvela przybija do brzegu znanego pośród nas jako Gry bez prądu. W końcu mieliśmy już do czynienia z wieloma planszowymi adaptacjami komiksowej serii. Prawdopodobnie największy udział w tym wszystkim ma wydawnictwo CMON, które garściami czerpie inspiracje z Avengersów i tym podobnych.

Kilka słów o Magic: The Gathering

Magic: The Gathering to oryginalna kolekcjonerska gra karciana, która przyciąga do siebie potężną grupę odbiorców. Fascynujące postacie, fantastyczny Multiverse od ponad 30 lat towarzyszą fanom gier karcianych. Przypominamy, że to właśnie ta seria wypuściła kartę pt. Jeden jedyny pierścień do Władcy Pierścieni, zaś egzemplarz tego białego kruka wstrząsnął Internetem.

Mieliśmy kolaborację MTG z Władcą Pierścieni, nastał również czas, kiedy do gry wchodzi Marvel. Czy jednak ten pomysł spodoba się fanom?

Youtube: Magic: The Gathering x Marvel

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze