Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Dodruk Nieustraszeni: Normandia i dodatku do Unmatched zaplanowany na grudzień

29 września 2023,
07:09
Kamil 'Furiusz’ Grotek
UNDAUNTED NORMANDY

Wydawnictwo Ogry Games zapowiedziało uruchomienie przedsprzedaży dodruku Nieustraszeni: Normandia, oraz dodatku z Raptorami do Unmatched, czyli Unmatched: Jurassic Park – InGen vs Raptors. Do końca października gry można zamówić w promocyjnej cenie. Premiera dodruków planowana jest na grudzień 2023.

Jak poinformował wydawca, Nieustraszeni: Normandia ma pojawić się razem z Nieustraszeni: Wsparcie. Dodatkowo, zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymacie bonusowy scenariusz Zamek Itter. Jakby fanom serii Nieustraszeni było mało, wydawnictwo uchyliło rąbka tajemnicy na temat Nieustraszeni: Stalingrad. Jeszcze w tym roku ma zostać uruchomiona przedsprzedaż i tego tytułu.

Nieustraszeni: Normandia – opis wydawcy

Nieustraszeni: Normandia to gra, w której przeciwnicy budują swoje talie i przy ich pomocy rozgrywają kampanię wojenną w realiach II Wojny Światowej. Użyj kart, by przejąć inicjatywę, wzmocnić swoje siły, manewrować nimi na polu bitwy i dokonywać bohaterskich czynów, ale pamiętaj: każda strata w polu oznacza usunięcie karty z talii, a to ogranicza możliwości taktyczne i może sprawić, że będziesz bezbronny podczas kolejnego starcia!

Gra zawiera zbiór 12 scenariuszy wzorowanych na prawdziwych wydarzeniach mających miejsce po lądowaniu aliantów w Normandii. Można rozgrywać je jako oddzielne potyczki, albo połączyć w dynamiczną kampanię.

Unmatched: Bitwa Legend – opis wydawcy

Unmatched to gra figurkowa o pojedynkach postaci z różnych krain i epok, od herosów znanych z mitów i legend, do bohaterów książek i filmów. Każdy z nich dysponuje własną talią kart, która wyraża jego wyjątkowy styl walki. Możesz mieszać i zestawiać bohaterów z dowolnych zestawów Unmatched, ale pamiętaj: ostatecznie zwyciężyć może tylko jeden.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze