fbpx

Dodano tryb fotograficzny do God of War Ragnarök – czas na zimowe sesje

God of War: Ragnarök otrzymał tryb fotograficzny. PlayStation przedstawia nie tylko co znajdziemy w opcjach, ale również jak zrobić dobre zdjęcie.

Na skróty
  • Do God of War Ragnarök zawitał tryb fotograficzny.
  • Nowa funkcja do kreatywnej zabawy nie posiada wielu opcji edycji.
  • Na blogu PlayStation pojawił się krótki poradnik jak zrobić dobre zdjęcie.

God of War Ragnarök to najnowsza historia wieńcząca nordycką historię Kratosa i Atreusa. Przygoda o końcu dziewięciu światów zyskała ogromną popularność, jednocześnie stając się kandydatem do gry roku na The Game Awards. Historia starego bogobójcy zdobyła już ten tytuł dzięki magazynowi ,,TIME”. Tuż po premierze polscy gracze zmagali się z brakiem rodzimego dubbingu. Teraz twórcy dodali tryb fotograficzny.

God of War Ragnarök z aparatem

Przy okazji wprowadzenia aparatu do najnowszej odsłony PlayStation pochwaliło pracę udostępnionych zdjęć graczy z poprzedniej serii. Santa Monica Studios, przy okazji aktualizacji dodającego tryb fotograficzny, zaprezentowało ustawienia, jakie w nim zobaczymy.

Kratos macha toporem
źródło: PlayStation

Pierwszym, choć klasycznym elementem, jest możliwość ustawienia wyrazu twarzy postaci. Do wyboru mamy kilka najważniejszych z nich i co najważniejsze Kratos w końcu się uśmiecha. Jeśli już o bohaterach mowa, nie musimy się martwić o zasłanianie przez nich kadrów, bo możemy ich ukryć. Otrzymujemy również ustawienia typowe dla zwykłych aparatów, jak na przykład długość ogniskowej, wielkość przysłony oraz kąt widzenia. Po przygotowaniu ujęcia mamy możliwość ustawienia ziarna, jaskrawości i nasycenia oraz różnych filtrów. Do produkcji dodano również wiele innych opcji, ale jak widać nie ma żadnych wyjątkowych. W swoim artykule PlayStation podaje kilka wskazówek jak robić zdjęcia i osobiście polecam wykorzystywać je również w tym prawdziwym świecie.

Atreus się śmieje i nie poważny Kratos
źródło: PlayStation