fbpx

Codzienna dawka planszówkowych nowin!

Wracaj do nas regularnie i bądź na bieżąco!

Czacha Games z okazji Dnia Gier Planszowych przygotowała promocję

10 października 2023,
10:39
Łukasz Małek
Oryszalk

Dzień Gier Planszowych to wyjątkowe święto naszej społeczności. To właśnie dziś na stołach lądują różne planszówki, w całej Polsce organizowane są spotkania, konkursy oraz wiele innych rozmaitych atrakcji. Nie brakło też licznych promocji, a jedną z nich przygotowało właśnie wydawnictwo Czacha Games! Mowa oczywiście o świetnej grze familijnej, która zaliczyła swoją premierę na początku czerwca. Drodzy czytelnicy – tylko dzisiaj możecie zgarnąć grę Oryszalk za jedyne 99 złotych, do której wydawca dorzuca także tryb solo.

Co wiemy o grze Oryszalk?

W grze Oryszalk będziemy zabudowywać nowo odkrytą wyspę. Celem graczy będzie zdobycie pięciu medali, które pozwolą osiągnąć zwycięstwo. Tytuł ten to prawdziwy wyścig, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Produkcja ma zaimplementowane cechy, które w mniejszym stopniu nawiązują do rasowych gier typu 4X (eXpand, eXplore, eXterminate, eXploit), jednakże Oryszalk nie zalicza się stricte do tej kategorii.

Jak na wyścig przystało, Oryszalk to bardzo szybka i pełna napięcia gra strategiczna. Tutaj każdy gracz ma własną planszę Wyspy, którą może eskplorować i rozwijać. W każdej z turz wybierać będziemy zestaw składający się z jednej płytki Eksploracji oraz jednej Akcji. Werbuj hipolitów, produkuj cenny oryszalk, wznoś budynki zapewniające potężne premie lub spróbuj pozbyć się potworów atakujących wyspę.

Ciebie też fascynują planszówki? Zaobserwuj nasz portal na Facebooku i twórz razem z nami wyjątkową społeczność!