Cyberpunk: Edgerunners – premiera już jutro. Znamy piosenkę końcową

12 września 2022,
22:45
Kaja Piaścik

Premiera netflixowego anime z uniwersum Cyberpunka 2077, czyli Cyberpunk: Edgerunners, już jutro. Tuż przed debiutem serialu został zaprezentowany motyw końcowy – piosenka Let You Down w wykonaniu Dawida Podsiadło.

Edgerunnerka Sasha w Night City z klipu do endingu anime Cyberpunk: Edgerunners
Na skróty
  • Na oficjalnym kanale gry Cyberpunk 2077 na YouTube został udostępniony motyw końcowy z Cyberpunk: Edgerunners.
  • Anime produkcji Netflixa będzie mieć premierę już jutro, 13 września.
  • Na platformę trafi od razu wszystkie 10 odcinków serialu.

Premiera Cyberpunk: Edgerunners jest tuż za rogiem! Wyprodukowane przez Netflixa anime z uniwersum Cyberpunka 2077 trafi na platformę już jutro, czyli 13 września. Wszystkie 10 odcinków serialu pojawi się jednocześnie. Według udostępnionych dotychczas trailerów (na początku i pod koniec sierpnia) tytuł ma być zdecydowanie przeznaczony dla dorosłych widzów – zwiastuny są pełne krwi, przemocy czy nagości. Historia opowie o młodym mieszkańcu Night City, który dołącza do tytułowych Edgerunnerów, czyli grupy działających poza granicami prawa najemników.

Niespodziewane połączenie, czyli Dawid Podsiadło i Cyberpunk: Edgerunners

Jednym z pierwszych materiałów promocyjnych dotyczących produkcji, jakie otrzymaliśmy, była czołówka anime z piosenką This Fffire Franza Ferdinanda. Teraz, na dzień przed premierą, na oficjalnym kanale Cyberpunka 2077 na YouTube udostępniony został motyw końcowy. Utwór Let You Down zaśpiewał wokalista Dawid Podsiadło. Ending do Cyberpunk: Edgerunners w wykonaniu polskiego artysty był dla wielu zaskoczeniem, ale wygląda na to, że utwór przypadł fanom do gustu.

Niespełna pięciominutowy klip przedstawia historię działającej w grupie Edgerunnerów hakerki Sashy. Teledysk wyreżyserował Ilya Kuvshinov, a za animację odpowiada Studio Massket.