Cyberpunk: Edgerunners zaprezentowane na pełnym akcji zwiastunie

Od ujawnienia czołówki Cyberpunk: Edgerunners minął już miesiąc, a od tamtej pory fanom wciąż nie dane było poznać nawet oficjalnej daty premiery serialu. Twórcy postanowili nam to w minimalnym stopniu zrekompensować, wrzucając do sieci oficjalny zwiastun nowego, cyberpunkowego anime.

2 sierpnia 2022
Na skróty
  • Cyberpunk: Edgerunners otrzymało oficjalny zwiastun.
  • Wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery serialu, wiemy jednak, że trafi on na Netflixa we wrześniu 2022 roku.
  • Za pracę nad produkcją odpowiada studio Trigger wraz z deweloperami z CD Projekt Red.

Do sieci trafił kolejny poświęcony anime Cyberpunk: Edgerunners materiał, który z pewnością rozbudzi apetyt wszystkich fanów cyberpunkowego uniwersum. Tym razem twórcy postanowili zaprezentować nam zwiastun pełen nie tylko wybuchów oraz dynamicznie zmontowanych kadrów, ale również i wielu nowych postaci.

Cyberpunk: Edgerunners – co wiemy o serialu?

Za pracę nad nową animacją rozgrywającą się w świecie gry Cyberpunk 2077 odpowiada studio Trigger, znane ze stworzenia tytułów takich jak Kill la Kill, czy Gwiezdne Wojny: Wizje. W serialu poznamy losy grupy tytułowych edgerunnerów – najemników działających poza prawem brutalnego Night City. W pracach nad Cyberpunk: Edgerunners biorą udział również deweloperzy ze studia CD Projekt Red, którzy opowiedzieli o szczegółach produkcji w nowym materiale z serii Inside Look.

Cyberpunk: Edgerunners trafi na Netflixa we wrześniu 2022 roku. Niestety wciąż nie znamy jeszcze konkretnego terminu, w którym serial pojawi się na kartach serwisu.

UWaga! Gorące informacje!