2K Games ujawni kolejną grę ze swojej „największej i najbardziej lubianej” serii już niebawem

20 maja 2024,
12:15
Arek Grabowski
Bohaterka New Tales from the Borderlands

Według nowych informacji 2K Games zamierza ujawnić kolejną grę ze swojej „największej i najbardziej lubianej” serii podczas Summer Game Fest. Wydarzenie odbędzie się już 7 czerwca. Najprawdopodobniej ogłoszenie nie będzie związane z takimi seriami jak WWE lub NBA. Społeczność przewiduje, że chodzi tutaj o Borderlands 4, o którym niedawno pojawiły się pewne informacje.

Prace nad tym tytułem prawdopodobnie trwają od około trzech lat. Gearbox Software informowało, że Borderalnds 4 jest w „aktywnym rozwoju”. Istnieje spora szansa na zaprezentowanie właśnie tego tytułu podczas Summer Game Fest.

A co jeżeli to nie Borderlands 4?

Społeczność wskazuje również na serię Mafia, a także Bioshock. To również nieoficjalne „strzały”, które wydają się być prawdopodobne. Mimo wszystko tylko o Borderlands 4 wiemy, że powstaje już od dłuższego czasu. Na ten moment 2K nie potwierdza, o jaki konkretnie projekt chodzi.

Warto zauważyć, że już 9 sierpnia pojawi się film Borderlands. Może to również wskazywać na nadchodzącą premierę kolejnej odsłony gry. Warto zauważyć, że sukces serialu Fallout ogromnie przyczynił się do popularności tytułów Bethesdy. W przypadku Borderlands sytuacja mogłaby być dość podobna.