Cyberpunk: Edgerunners – Netflix pokazał czołówkę anime w świecie Cyberpunka 2077

Studio CD Projekt Red dopiero co świętowało swoje 20. urodziny, a już dziś może się z nami podzielić kolejną dawką dobrych wieści. Na kanale YouTube Netflixa zaprezentowany został bowiem oficjalny opening anime Cyberpunk: Edgerunners, którego historia znów zaprowadzi nas w czarujące i niebezpieczne zakątki Night City z Cyberpunka 2077.

3 lipca 2022
Na skróty
  • Na kanale YouTube Netflixa opublikowany został opening Cyberpunk: Edgerunners – anime opartego na najnowszej produkcji od studia CD Projekt Red.
  • Tytuł składać się będzie z dziesięciu odcinków, za stworzenie których odpowiedzialne jest studio Trigger.
  • Serial zadebiutuje już we wrześniu 2022 roku, nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery.

Premiera anime opartego na najnowszej produkcji CD Projekt Red zbliża się wielkimi krokami. Z tego też powodu Netflix zaprezentował światu oficjalny opening, który zobaczymy przed każdym z nadchodzących dziesięciu odcinków serii.

Cyberpunk: Edgerunners – szczegóły i data premiery

W stworzonej przez studio Trigger animacji poznamy historię młodego chłopaka, który zdecyduje się dołączyć do grupy tytułowych Edgerunnersów – najemników działających na terenie równie pięknego, jak i niebezpiecznego Night City. Za reżyserię serialu odpowiada Hiroyuki Imaishi, a z pomocą przyjdą mu Masahiko Otsuka w roli drugiego reżysera, oraz Hiromi Wakabayashi – jako dyrektor kreatywny dzieła. Ścieżkę dźwiękową przygotował natomiast Akira Yamaoka, którego gracze kojarzyć mogą z prac nad oprawą muzyczną do serii horrorów Silent Hill. Nad projektem czuwają również przedstawiciele studia CD Projekt Red, co z pewnością uspokoi wielu sceptyków zaniepokojonych logiem Netflixa przy produkcji.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na Netflixie już we wrześniu 2022 roku, na ten moment nieznany jest jeszcze konkretny dzień, w którym anime pojawi się na kartach serwisu.

UWaga! Gorące informacje!