CD Projekt Red obchodzi 20. urodziny! Studio zaprasza do wspólnego świętowania

CD Projekt Red – kiedyś studio powszechnie darzone miłością i uznaniem – od dwóch lat spotyka się raczej z chłodnym dystansem i dawką nieufności ze strony graczy. Dziś jednak nadszedł dzień, w którym polskiego dewelopera wypada obdarować dobrym słowem lub choćby serdeczną myślą. 1 lipca 2022 roku jest bowiem uroczystą datą, na którą przypadły 20. urodziny firmy.

1 lipca 2022
Na skróty
  • CD Projekt Red obchodzi dziś dwudziestolecie swojego istnienia.
  • Twórcy opublikowali wpis, w którym podziękowali graczom za wsparcie i zaufanie okazywane przez ostatnie dwie dekady.
  • Polski deweloper zorganizował również zabawę, w której możemy podzielić się ze światem swoimi wspomnieniami związanymi z samym CD Projekt Red lub jego produkcjami.

Dokładnie dwadzieścia lat temu – 1 lipca 2002 roku – narodziło się studio, którego dzieła do dziś przyciągają miłośników gatunku RPG z całego świata. CD Projekt Red – bo o naszej rodzimej firmie oczywiście mowa – opublikowało na swojej stronie wpis, w którym podziękowało fanom za całe dwie dekady nieustannego wsparcia i zaufania. Największe polskie studio nie omieszkało również pochwalić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami, przypominając jednocześnie o nadchodzących produkcjach, w postaci kontynuacji serii Wiedźmin oraz planowanego już na wrzesień 2022 roku serialu Cyberpunk: Edgerunners.  

Wspólna mozaika wspomnień

Jak można było się spodziewać, prócz miłych słów i podziękowań nie zabrakło również odrobiny kreatywności ze strony deweloperów. CD Projekt Red zaprosiło bowiem wszystkich fanów do podzielenia się ze światem swoimi najcenniejszymi wspomnieniami, związanymi z samym studiem i jego grami. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy udać się bezpośrednio na stronę poświęconą rocznicy, po czym zjechać na jej sam dół. Niezależnie od tego czy w waszej galerii znajdują się tysiące screenów krajobrazów ze Skellige, czy może cosplay ukochanej postaci z Cyberpunka 2077 – studio z radością przyjmie wszystko, czym chcielibyście się pochwalić.

UWaga! Gorące informacje!