fbpx

Behaviour Interactive zapowiedział pokaz z okazji 30. urodzin

Wielkimi krokami nadchodzi 30-lecie Behaviour Interactive. Deweloper odpowiedzialny za Dead by Daylight zapowiedział urodzinowy pokaz, który odbędzie się w środę 3 sierpnia. Do obchodów dołączymy na Twitchu i YouTube.

Na skróty
  • Nadchodzą 30. urodziny Behaviour Interactive.
  • Pokaz z okazji rocznicy odbędzie się 3 sierpnia o 19:30 czasu polskiego.
  • Transmisję można oglądać na YouTube i Twitchu.

Behaviour Interactive przygotowuje się do celebrowania trzydziestych urodzin! Największy kanadyjski deweloper i wydawca indie ogłosił livestream, w trakcie którego będzie obchodził rocznicę wraz ze społecznością. Pokaz Behaviour Beyond odbędzie się w środę 3 sierpnia o 19:30 czasu polskiego na kanałach studia na YouTube i Twitchu.

Behaviour zapowiada, że podczas transmisji zaprezentuje fanom sporą dawkę informacji dotyczących produkowanych gier. Możemy spodziewać się nowinek i teaserów, a przede wszystkim światowej premiery kolejnego dużego projektu.

Behaviour Interactive – plany i projekty

Obecnie Behaviour Interactive stale zajmuje się pracą nad flagową produkcją studia, czyli survivalowym horrorem dla wielu graczy, Dead by Daylight. Zgodnie z planami przedstawionymi z okazji świętowania szóstych urodzin tytułu, twórcy nieprzerwanie przygotowują nową zawartość i zmiany dotyczące rozgrywki, a co za tym idzie, dążą do ulepszenia doświadczenia graczy.

Kolejnym projektem dewelopera jest zapowiedziany podczas majowej celebracji Hooked on You. Premiera dating sima z Zabójcami z Dead by Daylight ma odbyć się jeszcze tego lata – wszystko wskazuje więc na to, że to właśnie Hooked on You zadebiutuje w trakcie pokazu Behaviour Beyond. Na to liczymy, bo na tę miłość nie można dłużej czekać.