Dead by Daylight świętuje 6. rocznicę. Twórcy zapowiedzieli dating sima z Zabójcami z gry

Dead by Daylight obchodzi 6. urodziny! Deweloperzy świętowali rocznicę w trakcie specjalnej transmisji na YouTube. Przygotowali też dla fanów specjalny prezent – zapowiedź Hooked on You, dating sima z antagonistami z gry.

18 maja 2022
Na skróty
  • Minęło 6 lat od wydania Dead by Daylight.
  • Na oficjalnym kanale tytułu na YouTube odbył się stream świętujący rocznicę.
  • Behaviour Interactive udostępniło zwiastun Hooked on You, nadchodzącego symulatora randkowania z Zabójcami z gry.

Wieloosobowy survivalowy horror Dead by Daylight od Behaviour Interactive obchodził niedawno swoją szóstą rocznicę. Podczas transmisji na YouTube studio podziękowało graczom za wspólnie spędzone lata oraz ogłosiło plany dotyczące projektu na następne dwanaście miesięcy.

W ciągu kolejnego roku pojawią się cztery kolejne rozdziały gry, co oznacza tyle samo nowych Zabójców oraz odpowiadających im Ocalonych. Najbliższy z dodatków, Roots of Dread, będzie mieć premierę już 7 czerwca.

Twórcy skupią się też na ciągłym ulepszaniu głównych filarów produkcji (Game Health, Quality of Life, Live Design oraz Events), zatem możemy spodziewać się wielu znaczących aktualizacji poprawiających rozgrywkę. Czekają nas również interesujące wydarzenia sezonowe: okres rocznicowy, Halloween, zimowy oraz Księżycowy Nowy Rok, z kolei na jesień zaplanowane są zmiany w mapie Raccoon City Police Department z rozdziału Resident Evil. Zapowiedziana została także pierwsza duża Kolekcja inspirowana anime – wkrótce premierę będzie mieć crossover z Attack on Titan, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do dziesięciu strojów. Oprócz tego pojawi się też coś dla miłośników gadżetów. Do sprzedaży trafią cztery figurki Funko Pop inspirowane postaciami z gry.

To tylko niektóre z nadchodzących nowości. Podsumowanie rocznicowej transmisji można znaleźć na stronie Dead by Daylight.

Hooked on You –  zapowiedź dating sima z Zabójcami z Dead by Daylight

Behaviour Interactive udowodniło także, że z uwagą słucha życzeń fanów i odpowiada na ich potrzeby. Dodatkiem do obchodów szóstej rocznicy Dead by Daylight okazała się zapowiedź Hooked on You – dating sima, w którym gracze będą mogli romansować z Zabójcami z gry. W tytule gracze będą starać się o względy czterech postaci. Wyjęci z horrorowej stylistyki i wrzuceni w schematy symulatorów randkowania antagoniści (Traper, Widmo, Łowczyni i Zjawa) świetnie prezentują się na pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji. Premiera planowana jest na lato 2022 roku.

UWaga! Gorące informacje!