Cyberpunk: Edgerunners z oficjalną datą premiery. Nowy zwiastun zapowiada szaleństwo, krew i masę nieprzyzwoitości

Długi czas oczekiwania dobiegł końca. Netflix w końcu postanowił zdradzić nam oficjalną datę premiery anime Cyberpunk: Edgerunners. Twórcy przygotowali z tej okazji zupełnie nowy zwiastun, który jasno wskazuje, że nie będzie to animacja dla dzieci.

31 sierpnia 2022
Na skróty
  • Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na Netflixie 13 września 2022 roku.
  • Anime otrzymało nowy, wypełniony krwią i szaleństwem trailer.
  • Tytuł będzie się składał z dziesięciu odcinków, z których każdy udostępniony zostanie już w dniu premiery.

W końcu doczekaliśmy się oficjalnej daty premiery nowego anime opartego na wykreowanym przez CD Projekt Red świecie. Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na Netflixie 13 września 2022 roku, oferując nam 10–odcinkową, przesiąkniętą brutalnością i nagością opowieść. Urywek tego co nas czeka mieliśmy okazję podejrzeć w nowym zwiastunie, którego lepiej nie oglądać w rodzinnym salonie.

Cyberpunk: Edgerunners – śmierć, seks i Oda do radości

CD Projekt Red postanowiło rozwiać wszelkie wątpliwości – Cyberpunk: Edgerunners nie będzie serialem dla dzieci. Night City to miejsce niewybaczające błędów, dlatego też przedstawiona w nim opowieść musi być brutalna i bezlitosna. Odpowiedzialne za animacje studio Trigger dołożyło wszelkich starań, aby szaleństwo cyberpunkowego świata poruszyło każdy z naszych zmysłów. Zapnijmy więc pasy i przygotujmy się na niesamowitą jazdę, która pochłonie nas już 13 września.

UWaga! Gorące informacje!