Cyberpunk 2077 – powstał mod dodający do gry prawdziwe, działające metro

Na Nexus Mods pojawił się mod do gry Cyberpunk 2077 umożliwiający jazdę metrem po ulicach Night City. Będziemy mieli do dyspozycji 19 stacji, dzięki którym przemieszczanie się po mieście będzie wygodniejsze i szybsze. Modyfikacja jest zintegrowana z UI gry i oferuje również dostosowanie do własnych preferencji.

29 grudnia 2021
Na skróty
  • Na Nexus Mods możemy pobrać mod do Cyberpunka 2077, który pozwala przemieszczać się metrem.
  • Dostępnych będzie 19 stacji, a samą modyfikację możemy dostosować do własnych potrzeb.
  • Produkcja jest cały czas łatana, a wersja na najnowsze konsole pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku.

Na Nexus Mods pojawił się mod do najnowszej gry CD Projekt – Metro System, który pozwala na przejażdżkę metrem po Night City. Do użytku dostaniemy 19 stacji, z których będziemy mogli pozwiedzać miasto, a co ważne, nie uświadczymy dodatkowych czasów ładowania. Można go znaleźć tutaj, pośród co najmniej 1500 modów powstałych w przeciągu całego roku.

Cyberpunk 2077 rozbudowywany o mody. Metro w Night City

W trakcie jazdy rzeczonym metrem możesz przełączać się na widok pierwszo- oraz trzeciosobowy (ten dotyczący pojazdów), wybierzesz miejsce do siedzenia, będziesz podziwiać widoki i docenisz kunszt twórców, którzy zajmowali się projektowaniem miasta. Mankamentem wpływającym na immersję może być fakt, że bez udziału gracza metro nie ruszy.

Mod jest łatwy w instalacji, oferuje integrację z UI gry, nie zmienia sterowania ani nie wymaga używania nowych skrótów klawiszowych. Możemy także korzystać z pada. Modyfikacja pozwala na określenie np. szybkości podróży, dystansu kamery i ceny biletów.

Cyberpunk 2077 zaliczył mocno średni start. Recenzje zarówno krytyków, jak i (zwłaszcza) graczy były raczej negatywne – narzekano głównie na niedopracowanie produkcji i błędy, które czasem uniemożliwiały rozgrywkę. Dopiero z czasem, jak developerzy zaczęli łatać swoją produkcję, odbiór gry się poprawił. Na pierwszy kwartał 2022 roku przewidziano wersję na najnowsze konsole.

UWaga! Gorące informacje!