Blizzard potwierdza – Overwatch 2 oficjalnie zastąpi oryginalną grę

24 czerwca 2022,
18:12
Jacek Kowal

Dla Blizzarda Overwatch 2 nie jest inną wersją pierwotnego tytułu, ale jego lepszą wersją. Nowa gra w dniu premiery zastąpi oryginalnego Overwatcha.

Postacie z gry Overwatch

Nadchodząca druga część otwartych testów beta rozpocznie się 28 czerwca. Z tej okazji Bliizard przekazał kolejne informacje na temat Overwatch 2. Niedawno poznaliśmy nową postać, którą będzie Junker Queen, a teraz ujawniono teoretyczny koniec oryginalnego Overwatch.

Overwatch 2 zastąpi pierwszą część gry

Podczas Redditowego AMA (Ask Me Anythnig) jeden z użytkowników zapytał, o znaczenie terminu Early Acces. Pytający zaniepokoił się o los pierwszej części, czy przypadkiem nie zostanie ona wyłączona po premierze dwójki.

Blizzard zaczął marketingowe wyliczenie, ile nowego contentu zostanie dodanego do Overwatch 2. Następnie krótko wyjaśnił, że w dniu premiery, który przypada na 4 października, nowy tytuł zastąpi stary, a to oznacza, że zostaną z nami wszystkie nasze osiągnięcia, w tym poziom i przedmioty. W związku z tym bardziej możemy tu powiedzieć, o aktualizacji niż zamianie.

Jeżeli jesteście ciekawi wrażeń z pierwszych testów Beta, to zapraszam do mojego omówienia, jeśli sami chcecie sprawdzić swoich sił, to możecie się zapisać na oficjalnej stronie blizzarda.