The Division Resurgence na materiale z rozgrywki. Pełnoprawna produkcja AAA na urządzeniach przenośnych?

Ubisoft już jakiś czas temu rozpoczął ekspansję swoich największych marek na rynek gier mobilnych. Kwiecień przyniósł nam ogłoszenie o rozpoczęciu fazy testów alfa dla Rainbow Six Mobile, a teraz w tym samym stanie ukończenia znalazł się inny tytuł francuskiego wydawcy – The Division Resurgence.

17 lipca 2022

The Division Resurgence przybrało formę spin-offu, który opowie całkowicie nową historię, ukazując przy tym wydarzenia z obu części głównej serii z innej perspektywy. Rdzeń rozgrywki pozostanie jednak ten sam, a więc wszyscy zainteresowani ponownie otrzymają w swe ręce zgrabną hybrydę gatunkową w formie taktycznego shootera z elementami RPG. Tradycyjnie faza testów alfa gry pozostaje zamknięta więc aby mieć szansę cieszyć się tytułem, na długo przed jego oficjalną premierą możecie zapisać się tutaj.

The Division Resurgence – Nowy Jork na wyciągnięcie ręki

Produkcja z pewnością zaskakuje rozmachem tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę platformy, na jakie zmierza. Deweloperzy obiecują w pełni eksplorowalne miasto oraz oprawę graficzną zbliżającą tę pozycję do pełnoprawnych produkcji na wydajniejszych sprzętach. Nie zanosi się również na to, aby The Division Resurgence miałoby zostać pozbawione jakichkolwiek funkcjonalności swoich poprzedniczek. Poniżej wpis potwierdzający powrót uwielbianych przez graczy trybów PvP. Więcej informacji o stronie technicznej gry, jak i zmian w rozgrywce znajdziecie na oficjalnej stronie The Division Resurgence podlinkowanej w pierwszym akapicie.

UWaga! Gorące informacje!