Rainbow Six Mobile – taktyczny shooter od Ubisoftu zmierza na smartfony

7 kwietnia 2022,
21:37
Hubert Kalisz

Rainbow Six Mobile ma być wiernym przeniesieniem dobrze znanego graczom modelu rozgrywki na urządzenia mobilne. Tytuł jest obecnie w fazie testów alfa, do których dostęp możemy uzyskać poprzez rejestrację na stronie produkcji. Jest ona przygotowywana z myślą zarówno o systemie Android, jak i iOS.

Grafika przedstawiająca Smoke'a z serii Rainbow Six

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, iż Ubisoft przygotowuje nowe gry na smartfony w tym Rainbow Six Mobile. Zgodnie z oczekiwaniami na kanale studia pojawił się stosowny zwiastun. W trakcie zapowiedzi tytułu studio wyraźnie zaznaczyło, iż pod względem rdzenia rozgrywki nie będzie on w żadnym aspekcie odbiegać od swojego poprzednika. Co za tym idzie, ponownie obserwować będziemy starcia dwóch różnych grup operatorów o rozbieżnych celach. Już teraz można zauważyć doskonale znane społeczności mapy np. Bank.

Rainbow Six Mobile – trwa rejestracja, która umożliwi wybranym uzyskanie dostępu do zamkniętej wersji alfa

We wpisie na oficjalnej stronie gry deweloperzy poinformowali o możliwości wzięcia udziału w zamkniętych testach alfa. Jedyne co należy zrobić to wybrać przycisku „Zarejestruj”, zalogować się na swoje konto Ubisoft i wypełnić krótką ankietę. Wartym wspomnienia jest fakt, iż ta procedura nie gwarantuje wczesnego dostępu a jedynie szanse na uzyskanie takowego.