Assassin’s Creed Valhalla otrzyma ostatnie, pożegnalne DLC

Każda podróż musi się kiedyś skończyć. Ubisoft zapowiedział wydanie ostatniego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla, więc również przygody Eivor zmierzają ku konkluzji.

12 września 2022

Skoro w planach Ubisoftu są już kolejne odsłony serii Assassin’s Creed (takie jak Mirage, Codename Hexe czy Codename Red), pora pożegnać się już z jej ostatnią częścią, czyli Valhallą. Ubisoft Forward przyszedł nam tu z pomocą, zapowiadając zwieńczenie opowieści o Eivor.

Assassin’s Creed Valhalla domyka wątki

Zaprezentowany materiał zdradza niewiele, ale wystarczająco, by zaciekawić. Przed nami ostatnie DLC do Assassin’s Creed Valhalla o tytule The Last Chapter. Eivor, główna bohaterka gry szykuje się w nim na kolejną wyprawę, w której spotkają ją nowe przygody. Jak sama zauważa, zrobiła dla swoich ludzi wszystko co mogła, więc czas wyruszyć dalej. W dodatku znów spotkamy znane nam już postaci i odwiedzimy widziane wcześniej miejsca.

Dokładna data premiery dodatku nie została jeszcze podana, wiadomo jedynie, że w DLC The Last Chapter zagramy za kilka miesięcy. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że rozszerzenie będzie darmowe.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!