Alan Wake Remastered z oficjalną datą premiery

Podczas PlayStation Showcase 2021 twórcy gry Alan Wake Remastered udostępnili zwiastun nadchodzącej produkcji. Deweloper podał też oficjalną datę premiery, a ta jest tuż za rogiem.

10 września 2021

Jakiś czas temu informowaliśmy o przeciekach dotyczących debiutu remastera Alana Wake’a. Podczas PlayStation Showcase 2021 twórcy zaprezentowali oficjalny zwiastun produkcji. Przy okazji ujawniono dokładną datę premiery Alan Wake Remastered. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra trafi do dyspozycji użytkowników 5 października.

Alan Wake Remastered – w jakiej rozdzielczości zagramy?

Na PlayStation 5 gra będzie działać w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. PlayStation 4 Pro oferuje wybór trybów wydajności (60 kl./s) i jakości (4K przy 30 kl./s). Wersja na zwykłego PS4 ma działać z prędkością 30 kl./s. Jak informuje producent, dużo czasu poświęcono na optymalizację gry dla każdej platformy, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!